Atık-Toprak-Arıtma Çamuru-Sediment Analizleri

Elektronik olarak yükseltilmiş ses kaynağı kullanarak (anfi – hoparlör) banttan (dj vb.) ve ya gerçek enstrümanlarla müzik yayını yapan eğlence yerlerinin almaları gereken “Canlı müzik İzin Belgeleri” için belediyeler ve il çevre müdürlükleri tarafından talep edilen “Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporları” ve ilgili ses seviyesi ölçümleri Degol tarafından yapılmaktadır.

Çevresel gürültü yönetmeliğince canlı müzik, gerçek enstrüman ve/veya seslerle veya banttan ya da elektronik olarak yükseltilmiş ses kaynağı kullanılarak yapılan müzik türü olarak ifade edilmektedir. Eğlence yerleri ise bir konaklama tesisi bünyesinde veya müstakil olarak faaliyet gösteren, müşterinin eğlence ihtiyacını karşılamaya yönelik canlı müzik hizmeti veren işyerleri olarak tanımlanmaktadır.

Eğlence yerlerinin almaları gereken “Canlı müzik İzin Belgeleri” için belediyeler ve il çevre müdürlükleri tarafından talep edilen “Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporları” ve ilgili ses seviyesi ölçümleri Degol tarafından hazırlanmaktadır.